NAŠE COLINS AKCE
Family Flotila 2021
26.6. - 3.7. Chorvatsko
Izolepa Cup - ORLÍK
víkend 30.7 - 1.8. 2021
Slapseidon - SLAPY
sobota 14. srpna 2021
Champagne Cup 2021
11. - 18. září, Chorvatsko
Thajsko - společná plavba
březen - duben 2022

ODKAZY
Počasí Windy
přehled o počasí pro celý svět
Počasí - Windguru
vítr ve vybraných revírech
Počasí v ČECHÁCH
medard.cz 
Vesselfinder
Pohyb velkých lodí po mořích
Volvo Ocean Race
etapový závod kolem světa
Vendee Globe
závod jednotlivců kolem světa
Extreme Sailing Series
závody velkých katamaranů
David Křížek
oficiální web významného Českého jachtaře
David Křížek Yachting
Jachtařský e-shop, co nemáme, to seženeme...Dovolená na lodi

Dovolená na jachtě už není pouhým snem nás suchozemců, ale stává se stále častějším a velmi oblíbeným způsobem jak trávit volný čas. Na rozdíl od hotelu Vám jachta dává určitou možnost svobodného pohybu. Můžete každý den navštívit jiné místo – přístav, zátoku nebo ostrov. Můžete si vybrat, zda prožít den v malebném přístavu a navštívit živé taverny a kavárničky nebo zakotvit v romantických zátokách a za svitu měsíce poslouchat jenom šum moře. Můžete se koupat na osamělých plážích a potápět se v průzračných vodách na místech, která jsou z pobřeží jen těžko dostupná. Plavba na lodi je nádherná dovolená s rodinou a s přáteli.

Dovolená na lodi je vhodná nejen pro zkušené jachtaře, ale i pro začátečníky nebo úplné laiky.
 

ZAČÍNAJÍCÍ JACHTAŘI
Pokud nevíte „jak na to", nevadí, zajistíme vám kapitána nebo poradíme, co je potřeba udělat k tomu, abyste mohli vyplout.

  Kapitán
Pokud nemáte vlastního kapitána, můžeme Vám zajistit profesionálního kapitána, a to buď českého za jehož služby zaplatíte cca 12.000 Kč / týden (+ doprava a strava) nebo místního (zahraničního), který mluví několika světovými jazyky a za jeho služby zaplatíte cca 150 - 200 eur / den (+ strava).

Námi doporučený kapitán má příslušnou kvalifikaci a dostatečné zkušenosti a ručí za celou loď i posádku. Navíc se postará o veškeré náležitosti, všechno Vám na lodi ukáže a všemu Vás naučí. Je lepší a rozhodně bezpečnější první plavbu absolvovat se zkušeným kapitánem (což může být samozřejmě i Váš kamarád), než pokoušet Neptuna vašimi prvními pokusy. Doporučujeme sejít se s kapitánem ještě před plavbou a popovídat si. Možná zjistíte, že je to třeba vynikající jachtař, ale vám ne zcela sympatický člověk a že s ním vlastně nechcete trávit ani den vaší dovolené. V takovém případě doporučíme dalšího… a dalšího. Ale i naopak – je třeba si uvědomit, že kapitán má velkou zodpovědnost za loď a za lidi (a ačkoliv si ho zaplatíte) není váš číšník ani osobní sluha. Vzájemná tolerance je tedy na místě.


  Kompletní posádka
Pokud si na lodi chcete opravdu pořádně užívat jen svou dovolenou a o nic se nestarat, zajistíme vám na požádání kompletní posádku – kapitána, plavčíka i hostesku (kuchaře, číšníka…)


  Loď jen pro sebe - kurz jachtingu + kapitánský průkaz
Pokud však chcete být na lodi sami jen s rodinou nebo jen se svými přáteli, pak potřebujete kapitánský průkaz, a to bud český nebo chorvatský. Na kurzech námořního jachtingu, které pořádáme v Chorvatsku můžete získat chorvatský kapitánský průkaz. Nebo si můžete “naplout míle“ a připravit se ke zkoušce na získání českého kapitánského průkazu, kterou následně složíte v Čechách. Také můžete absolvovat individuální kurz námořního jachtingu, který je pojatý jako Vaše dovolená s rodinou či přáteli. Na lodi s Vámi pojede zkušený kapitán – instruktor, který zájemce o kapitánský průkaz naučí mnohé z jachtařské teorie a praxe a připraví Vás na zkoušku. Ostatní účastníci si přitom v klidu budou užívat dovolené.

 

  POKROČILÍ JACHTAŘI
Pokud již máte jachtařské zkušenosti a jezdíte jako kapitán, ale přece jenom – někdy nemáte úplnou jistotu např. při delších nebo nočních plavbách, pak by vás mohla zajímat plavba ve flotile – po společné trase plují i další lodě, takže víte, “že kdyby něco, tak v tom nejste sami“.

Pokud chcete získat další jachtařské zážitky a nové zkušenosti, něco se přiučit a okoukat a nebo také poměřit své síly s druhými – můžete se zúčastnit našich jachtařských regat, které každoročně pořádme.

Family Flotila - relax flotilová plavba v Chorvatsku, termín 26. června – 3. července 2021
Izolepa Cup na Orlíku - víkend 30.července - 1. srpna
Slapseidon na Slapech - sobota 14.srpna
Champagne Cup - jachtařské závody v Chorvatsku, termín 11. - 18. 2021
Také můžete doplnit některou naší Colins posádku na plavbách za exotikou - Karibik, Thajsko, Seychelly.

  ZKUŠENÍ JACHTAŘI
Pokud již jste mořský vlk a jachting patří mezi Vaše oblíbené koníčky a každoročně Vás láká šumění vln pod kýlem a svištění větru v lanoví, pak nám nezbývá, než popřát Vám dobrý vítr a šťastnou plavbu.
Budeme rádi když se rozhodnete spolupracovat s naší firmou při výběru lodi na Vaší příští dovolenou.
Pro aktuální nabídku, slevy a další informace si pište na: info@cyc.cz nebo volejte tel.: 603 835803 kdykoliv. 

Zkuste i naše ceny !

 
Přejeme Vám štastnou plavbu.

 


náhled pro tisk odeslání článku na email

VYHLEDÁVÁNÍ
ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Vložte Váš e-mail